7/ 24 Acil Servis Numaralarımız 0532 225 68 47 – 0532 225 68 92

MK Mühendislik olarak kuruluş tarihimiz olan1995 yılından bugüne kadar ana prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş bir firmayız.

Bölgenin en köklü servislerinden biri olarak 16 yıldır deneyimli servis ekibimizle her an sizlere 7/24 en kaliteli hizmeti vermeye hazır durumdayız.16 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizle birlikte daima en iyi hizmeti vermeye ve sizlere en güvenilir ve kaliteli satış sonrası hizmeti sunmaya kararlıyız.

Sahip olduğunuz jeneratör gruplarının aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık periyodik bakımlarını düzenli periyotlar halinde yerine getiriyoruz ve servis ücretlerimiz oldukça uygundur.


Periyodik bakım ile jeneratörünüzdeki arıza olasılıklarını %90 değer üzerinden %10’lara düşürdüğümüzü ve dolayısıyla arıza ve tamir masrafları en aza indirilirken, ihtiyaç duyulduğu anda jeneratörün çalışır vaziyette olmasını,
Müşteri memnuniyetimiz ve tecrübelerimiz ile kanıtlamış bulunmaktayız. Jeneratörler en önemli
 anlarda, 

 

elektrik kesintilerinde size enerji vermek üzere tasarlanmıştır. Bu anlarda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmanın avantajlarından neden faydalanmayasınız ki?